HWS30A-15/A
DigiKey raktári szám
285-2252-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HWS30A-15/A
Leírás
AC/DC CONVERTER 15V 30W
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 15V 85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC Bemenet
EDA / CAD modellek
HWS30A-15/A modellek
Felhasználás
ipari, ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Hatásfok
87%
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
állítható kimenet, univerzális bemenet
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC
Méretek
3,74" H. x 1,24" Sz. x 3,23" M. (95,0mm x 31,5mm x 82,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
15V
Tanúsítvány
CE
Áram - 1. kimenet
2 A