HWS3000G-24
DigiKey raktári szám
285-HWS3000G-24-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HWS3000G-24
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 3000W
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 85 ~ 265VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
HWS3000G-24 modellek
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Hatásfok
91%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
állítható kimenet, egyenáramú bemenet engedélyezett, PFC, távoli BE/KI, univerzális bemenet
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Méretek
10,60" H. x 5,90" Sz. x 2,40" M. (269,2mm x 149,9mm x 61,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
24V
Tanúsítvány
CE, UKCA
Áram - 1. kimenet
125 A
Szabvány azonosító
Áram - 2. kimenet
125 A