HWS300-48
DigiKey raktári szám
285-1327-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HWS300-48
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 300W
Részletes leírás
Zárt, védőbevonattal elátott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 85 ~ 265VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
HWS300-48 modellek
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Hatásfok
85%
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
Zárt, védőbevonattal elátott
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Méretek
6,50" H. x 2,40" Sz. x 3,23" M. (165,1mm x 61,0mm x 82,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
48V
Tanúsítvány
CE
Áram - 1. kimenet
7 A