HWS15A-3/A
DigiKey raktári szám
285-2248-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HWS15A-3/A
Leírás
AC/DC CONVERTER 3.3V 15W
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 3,3V 85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC Bemenet
EDA / CAD modellek
HWS15A-3/A modellek
Szigetelési feszültség
3 kV
Hatásfok
68%
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
állítható kimenet, univerzális bemenet
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC
Méretek
3,15" H. x 1,24" Sz. x 3,23" M. (80,0mm x 31,5mm x 82,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
3,3V
Áram - 1. kimenet
3 A