HWS150A-48/A
DigiKey raktári szám
285-2273-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HWS150A-48/A
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 150W
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC Bemenet
EDA / CAD modellek
HWS150A-48/A modellek
Szigetelési feszültség
3 kV
Hatásfok
88%
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
állítható kimenet, távoli érzékelés, univerzális bemenet
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC
Méretek
6,30" H. x 1,65" Sz. x 3,23" M. (160,0mm x 41,9mm x 82,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
48V
Áram - 1. kimenet
3.3 A