HWS150A-12/A
DigiKey raktári szám
285-2269-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HWS150A-12/A
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 150W
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HWS150A-12/A modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
ipari, ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
86%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
zárt
Tulajdonságok
állítható kimenet, távoli érzékelés, univerzális bemenet
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC
Méretek
6,30" H. x 1,65" Sz. x 3,23" M. (160,0mm x 41,9mm x 82,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
12V
Tanúsítvány
CE
Áram - 1. kimenet
13 A