HWS100A-24/A
DigiKey raktári szám
285-2265-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HWS100A-24/A
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 100W
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC Bemenet
EDA / CAD modellek
HWS100A-24/A modellek
Szigetelési feszültség
3 kV
Hatásfok
87%
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC
Méretek
6,32" H. x 1,32" Sz. x 3,27" M. (160,5mm x 33,5mm x 83,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
24V
Áram - 1. kimenet
4.5 A