HWS100A-15/A
DigiKey raktári szám
285-2264-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HWS100A-15/A
Leírás
AC/DC CONVERTER 15V 100W
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 15V 85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC Bemenet
EDA / CAD modellek
HWS100A-15/A modellek
Szigetelési feszültség
3 kV
Hatásfok
86%
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC
Méretek
6,32" H. x 1,32" Sz. x 3,27" M. (160,5mm x 33,5mm x 83,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
15V
Áram - 1. kimenet
7 A