GWS500-36
DigiKey raktári szám
285-GWS500-36-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GWS500-36
Leírás
AC/DC CONVERTER 36V 500W
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 36V 85 ~ 264VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
GWS500-36 modellek
Szigetelési feszültség
3 kV
Hatásfok
90%
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Méretek
8,58" H. x 4,13" Sz. x 1,61" M. (218,0mm x 105,0mm x 41,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
36V
Áram - 1. kimenet
14 A