GWS250-48
DigiKey raktári szám
285-GWS250-48-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GWS250-48
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 250W
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 85 ~ 264VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
GWS250-48 modellek
Szigetelési feszültség
3 kV
Hatásfok
92%
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Méretek
7,80" H. x 4,10" Sz. x 1,61" M. (198,0mm x 104,0mm x 41,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
48V
Áram - 1. kimenet
5.3 A