GWS250-36
DigiKey raktári szám
285-GWS250-36-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GWS250-36
Leírás
AC/DC CONVERTER 36V 250W
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 36V 85 ~ 264VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
GWS250-36 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
92%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
zárt
Tulajdonságok
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Méretek
7,80" H. x 4,10" Sz. x 1,61" M. (198,0mm x 104,0mm x 41,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
36V
Tanúsítvány
CE
Áram - 1. kimenet
7 A