GUS600-36/R
DigiKey raktári szám
285-GUS600-36/R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GUS600-36/R
Leírás
AC/DC CONVERTER 36V 601.2W
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 36V 85 ~ 264VAC Bemenet
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Hatásfok
95%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
távoli BE/KI, univerzális bemenet
Méretek
6,14" H. x 4,00" Sz. x 1,61" M. (155,9mm x 101,6mm x 41,0mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Feszültség - 1. kimenet
36V
Áram - 1. kimenet
16.7 A