GUS600-12
DigiKey raktári szám
285-GUS600-12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GUS600-12
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 600W
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 85 ~ 264VAC Bemenet
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), laboratórium
Gyrt.
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Hatásfok
94%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
univerzális bemenet
Típus
zárt
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
6,14" H. x 4,00" Sz. x 1,61" M. (155,9mm x 101,6mm x 41,0mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CE, cURus, TUV, UKCA
Feszültség - 1. kimenet
12V
Szabvány azonosító
61010-1; 62368-1
Áram - 1. kimenet
50 A