GUS600-12/R
DigiKey raktári szám
285-GUS600-12/R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GUS600-12/R
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 600W
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 85 ~ 264VAC Bemenet
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Hatásfok
94%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
távoli BE/KI, univerzális bemenet
Méretek
6,14" H. x 4,00" Sz. x 1,61" M. (155,9mm x 101,6mm x 41,0mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Feszültség - 1. kimenet
12V
Áram - 1. kimenet
50 A