GUS350-36
DigiKey raktári szám
285-GUS350-36-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GUS350-36
Leírás
AC/DC CONVERTER 36V 350W
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 36V 85 ~ 265VAC Bemenet
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Hatásfok
95,5%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
univerzális bemenet
Méretek
5,00" H. x 4,00" Sz. x 1,61" M. (127,0mm x 101,6mm x 41,0mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Feszültség - 1. kimenet
36V
Áram - 1. kimenet
9.8 A