GUS350-24/R
DigiKey raktári szám
285-GUS350-24/R-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GUS350-24/R
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 350W
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 85 ~ 265VAC Bemenet
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Hatásfok
95,5%
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
távoli BE/KI, univerzális bemenet
Méretek
5,00" H. x 4,00" Sz. x 1,61" M. (127,0mm x 101,6mm x 41,0mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Feszültség - 1. kimenet
24V
Áram - 1. kimenet
14.6 A