GUS1000-48
DigiKey raktári szám
285-GUS1000-48-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GUS1000-48
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 1003.2W
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 85 ~ 264VAC Bemenet
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Hatásfok
95,5%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Méretek
7,00" H. x 4,00" Sz. x 1,61" M. (177,8mm x 101,6mm x 41,0mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Feszültség - 1. kimenet
48V
Áram - 1. kimenet
20.9 A