GQA2W010A120V-007-R
DigiKey raktári szám
285-2717-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GQA2W010A120V-007-R
Leírás
DC DC CONVERTER 12V 120W
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 12V 10A 9V - 36V Bemenet
EDA / CAD modellek
GQA2W010A120V-007-R modellek
Kategória
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Hatásfok
89%
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Méretek
2,39" H. x 1,95" Sz. x 0,50" M. (60,6mm x 49,5mm x 12,7mm)
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Max. kimeneti áram
10A
Teljesítmény (Watt)
120 W