GQA2W004A280V-0P7-R
GQA2W004A280V-0P7-R
GQA2W004A280V-0P7-R
DigiKey raktári szám
285-2708-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GQA2W004A280V-0P7-R
Leírás
DC DC CONVERTER 28V 120W
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 28V 4,28A 9V - 36V Bemenet
EDA / CAD modellek
GQA2W004A280V-0P7-R modellek
Kategória
Szigetelési feszültség
3 kV
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Hatásfok
89%
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Méretek
2,39" H. x 1,95" Sz. x 0,50" M. (60,6mm x 49,5mm x 12,7mm)
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Max. kimeneti áram
4,28A
Teljesítmény (Watt)
120 W