GQA2W004A280V-007-R
GQA2W004A280V-007-R
GQA2W004A280V-007-R
GQA2W004A280V-007-R
DigiKey raktári szám
285-2707-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GQA2W004A280V-007-R
Leírás
DC DC CONVERTER 28V 120W
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 28V 4,28A 9V - 36V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
GQA2W004A280V-007-R modellek
Kategória
Szigetelési feszültség
1.5 kV
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Tulajdonságok
távoli BE/KI, OCP, OVP
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
89%
Típus
leválasztott modul
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
Negyedtégla
Bemeneti feszültség (min.)
9V
Méretek
2,39" H. x 1,95" Sz. x 0,50" M. (60,6mm x 49,5mm x 12,7mm)
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Gyártói tokozás
Negyedtégla
Feszültség - 1. kimenet
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív alacsony
Max. kimeneti áram
4,28A
Tanúsítvány
CE
Teljesítmény (Watt)
120 W