GQA24003A480V-0P7-R
DigiKey raktári szám
285-2706-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GQA24003A480V-0P7-R
Leírás
DC DC CONVERTER 48V 120W
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 48V 2,5A 18V - 36V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
GQA24003A480V-0P7-R modellek
Kategória
Szigetelési feszültség
3 kV
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Tulajdonságok
távoli BE/KI, OCP, OVP
Csomagolás
Tálca
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
91,5%
Típus
leválasztott modul
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kimenetek száma
1
Tokozás
Negyedtégla
Bemeneti feszültség (min.)
18V
Méretek
2,39" H. x 1,95" Sz. x 0,50" M. (60,6mm x 49,5mm x 12,7mm)
Bemeneti feszültség (max.)
36V
Gyártói tokozás
Negyedtégla
Feszültség - 1. kimenet
Vezérlési funkciók
engedélyezés, Aktív alacsony
Max. kimeneti áram
2,5A
Tanúsítvány
CE
Teljesítmény (Watt)
120 W