FPS1000-12
DigiKey raktári szám
285-FPS1000-12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FPS1000-12
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 1000W
Vevői azonosító
Részletes leírás
Előlap AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 85 ~ 265VAC, 120 ~ 360VDC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FPS1000-12 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Gyrt.
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
83%
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
Előlap
Tulajdonságok
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Állványra szerelhető
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC, 120 ~ 360VDC
Méretek
11,42" H. x 5,00" Sz. x 1,61" M. (290,0mm x 127,0mm x 41,0mm)
Feszültség - 1. kimenet
12V
Tanúsítvány
CE
Áram - 1. kimenet
72 A