EZA2500-32048
DigiKey raktári szám
285-EZA2500-32048-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EZA2500-32048
Leírás
DC/DC CONVERTER 48V 320V 2500W
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt, Kétirányú DC/DC-átalakító 1 Kimenet 48V / 320V 52A / 7,8A 60V / 380V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
EZA2500-32048 modellek
Kategória
Feszültség - 1. kimenet
48V / 320V
Gyártó
TDK-Lambda
Max. kimeneti áram
52A / 7,8A
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
2500W
Csomagolás
Ömlesztve
Szigetelési feszültség
3 kV
Alkatrész státusza
Aktív
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Típus
zárt, Kétirányú
Hatásfok
92%
Bemeneti feszültség (min.)
36V / 300V
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 40°C
Bemeneti feszültség (max.)
60V / 380V
Rögzítés módja
Állványra szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
15,75" H. x 16,65" Sz. x 1,72" M. (400,0mm x 422,8mm x 43,6mm)