DUSH960-1248-0M
DigiKey raktári szám
285-DUSH960-1248-0M-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DUSH960-1248-0M
Leírás
DC UPS 20A POWER SUPPLY
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szünetmentes tápegység (UPS) Készenlét (szabályozás nélkül) univerzális, Ipari vezérlés 960W 12V ~ 48V
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DUSH960-1248-0M modellek
Kategória
Névleges teljesítmény
960W
Gyártó
TDK-Lambda
AC kimenetek
1
Sorozat
Kimeneti feszültség
12V ~ 48V
Csomagolás
Doboz
Bemeneti csatlakozó
sorkapocs
Alkatrész státusza
Aktív
Kimeneti csatlakozó
sorkapocs
Típus
Készenlét (szabályozás nélkül)
Méretek
5,172" H. x 2,125" Sz. (131,37mm x 53,98mm)
Bemeneti feszültség
10V ~ 60V
Magasság
4,531" (115,09mm)