DT62PW120D
DigiKey raktári szám
285-2443-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DT62PW120D
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 65W
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12V 65 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
150mW (max.)
Gyártó
TDK-Lambda
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Hatásfok
VI. szint, CoC Tier 2
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Kimeneti csatlakozó
Teljesítmény DIN, 4 tű
Régió
Nemzetközi
Vezeték hossza
41,34" (1,05m)
Forma
Asztali (I. osztályú)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C14
Bemenet típusa
Vezeték (külön megvásárolható tartozék)
Méretek
5,20" H. x 2,71" Sz. x 1,57" M. (132,0mm x 69,0mm x 40,0mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CE
Kimeneti feszültség
12V
Tömeg
0,882font (400,07g)
Max. kimeneti áram
5,41A
Alap típusszám
Teljesítmény (Watt)
65 W