DRL100-24-1/C2
DigiKey raktári szám
285-2948-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DRL100-24-1/C2
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 101W
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC vagy DC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 4,2A
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DRL100-24-1/C2 modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
4,2A
Gyártó
TDK-Lambda
Teljesítmény (Watt)
101W
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Csomagolás
Ömlesztve
Felhasználás
Veszélyes helyek, ITE (kereskedelmi)
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
90%
Bemenet típusa
AC vagy DC
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 71°C (teljesítménycsökkenéssel)
Kimenetek száma
1
Tulajdonságok
állítható kimenet, univerzális bemenet
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 264VAC
Méretek
2,19" H. x 2,83" Sz. x 3,58" M. (55,6mm x 72,0mm x 90,9mm)
Bemeneti DC feszültség (min.)
120V
Tanúsítvány
CE
Bemeneti DC feszültség (max.)
373V
Alap típusszám
Feszültség - 1. kimenet
24V