DRL100-24-1/C2
DigiKey raktári szám
285-DRL100-24-1/C2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DRL100-24-1/C2
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 101W
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC vagy DC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 4,2A
EDA / CAD modellek
DRL100-24-1/C2 modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
4,2A
Teljesítmény (Watt)
101W
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Felhasználás
ipari, ITE (kereskedelmi)
Hatásfok
90%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 71°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
állítható kimenet, univerzális bemenet
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 264VAC
Méretek
2,19" H. x 2,83" Sz. x 3,70" M. (55,6mm x 72,0mm x 94,0mm)
Bemeneti DC feszültség (min.)
120V
Szabvány azonosító
60950-1; 62368-1; UL 508
Bemeneti DC feszültség (max.)
373V
Min. terhelés szükséges
No
Feszültség - 1. kimenet
24V