DRL10-24-1
DRL10-24-1
TDK-Lambda DRL Series | Digi-Key Daily
DRL10-24-1
DigiKey raktári szám
285-2644-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DRL10-24-1
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 10W
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC vagy DC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 420mA
EDA / CAD modellek
DRL10-24-1 modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
420mA
Teljesítmény (Watt)
10W
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Felhasználás
Veszélyes helyek, ITE (kereskedelmi)
Hatásfok
87%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 71°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
univerzális bemenet
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 264VAC
Méretek
2,19" H. x 0,71" Sz. x 3,58" M. (55,6mm x 18,0mm x 91,0mm)
Bemeneti DC feszültség (min.)
120V
Tanúsítvány
CE
Bemeneti DC feszültség (max.)
373V
Alap típusszám
Feszültség - 1. kimenet
24V