DRF480-24-1/HL
DigiKey raktári szám
285-DRF480-24-1/HL-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DRF480-24-1/HL
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC vagy DC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 20A
EDA / CAD modellek
DRF480-24-1/HL modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
20A
Teljesítmény (Watt)
480W
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), Veszélyes helyek
Hatásfok
94%
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 264VAC
Méretek
4,53" H. x 3,23" Sz. x 4,86" M. (115,0mm x 82,0mm x 123,4mm)
Bemeneti DC feszültség (min.)
125V
Bemeneti DC feszültség (max.)
370V
Alap típusszám
Feszültség - 1. kimenet
24V