DRF120-24-1/HL
DigiKey raktári szám
285-DRF120-24-1/HL-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DRF120-24-1/HL
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC vagy DC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 5A
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DRF120-24-1/HL modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
5A
Gyártó
TDK-Lambda
Teljesítmény (Watt)
120W
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Csomagolás
Ömlesztve
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), Veszélyes helyek
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
91%
Bemenet típusa
AC vagy DC
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Kimenetek száma
1
Tulajdonságok
állítható kimenet, terhelésmegosztás, PFC, távoli BE/KI, univerzális bemenet
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 264VAC
Méretek
4,53" H. x 1,44" Sz. x 4,86" M. (115,0mm x 36,5mm x 123,4mm)
Bemeneti DC feszültség (min.)
125V
Tanúsítvány
CE
Bemeneti DC feszültség (max.)
370V
Alap típusszám
Feszültség - 1. kimenet
24V