DRB480-24-3-A1
DigiKey raktári szám
285-DRB480-24-3-A1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DRB480-24-3-A1
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 480W
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 20A
EDA / CAD modellek
DRB480-24-3-A1 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
480W
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), laboratórium
Sorozat
Hatásfok
95,1%
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 55°C
Tulajdonságok
állítható kimenet, PFC, távoli BE/KI, távoli érzékelés
Méretek
5,86" H. x 2,56" Sz. x 5,08" M. (148,8mm x 65,1mm x 129,0mm)
Kimenetek száma
1
Szabvány azonosító
60950-1; 61010-1; 62368-1
Bemeneti AC feszültség
350 ~ 575 VAC (3 fázis)
Min. terhelés szükséges
No
Feszültség - 1. kimenet
24V
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
20A