DRB240-24-3-A1
DigiKey raktári szám
285-DRB240-24-3-A1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DRB240-24-3-A1
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 10A
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DRB240-24-3-A1 modellek
Kategória
Szigetelési feszültség
3.51 kV
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), laboratórium
Sorozat
Hatásfok
93,1%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 55°C
Tulajdonságok
állítható kimenet, PFC, távoli BE/KI, távoli érzékelés
Méretek
5,44" H. x 5,08" Sz. x 2,17" M. (138,2mm x 129,0mm x 55,1mm)
Tanúsítvány
CE
Bemeneti AC feszültség
350 ~ 575 VAC (3 fázis)
Szabvány azonosító
61010-1;60950-1;62368-1
Feszültség - 1. kimenet
24V
Min. terhelés szükséges
No
Max. kimeneti áram
10A
Alap típusszám
Teljesítmény (Watt)
240W