DRB15241
DRB15241
TDK-Lambda DRB Series
DRB15-24-1
DigiKey raktári szám
285-DRB15-24-1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DRB15-24-1
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 15W
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC vagy DC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 630mA
EDA / CAD modellek
DRB15-24-1 modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
630mA
Teljesítmény (Watt)
15W
Sorozat
Szigetelési feszültség
3 kV
Felhasználás
Veszélyes helyek, ipari, ITE (kereskedelmi)
Hatásfok
90%
Bemenet típusa
AC vagy DC
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
állítható kimenet, univerzális bemenet
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 264VAC
Méretek
3,54" H. x 0,71" Sz. x 2,95" M. (90,0mm x 18,0mm x 75,0mm)
Bemeneti DC feszültség (min.)
120V
Tanúsítvány
CE, cULus, cURus
Bemeneti DC feszültség (max.)
373V
Alap típusszám
Feszültség - 1. kimenet
24V