DRB120-24-3-A1
DigiKey raktári szám
285-DRB120-24-3-A1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DRB120-24-3-A1
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 5A
EDA / CAD modellek
DRB120-24-3-A1 modellek
Kategória
Szigetelési feszültség
3.51 kV
Hatásfok
91,3%
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 55°C
Méretek
5,44" H. x 5,08" Sz. x 2,17" M. (138,2mm x 129,0mm x 55,1mm)
Bemeneti AC feszültség
350 ~ 575 VAC (3 fázis)
Feszültség - 1. kimenet
24V
Max. kimeneti áram
5A
Alap típusszám
Teljesítmény (Watt)
120W