DPX60-48S12
DigiKey raktári szám
285-DPX60-48S12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DPX60-48S12
Leírás
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 60W
Részletes leírás
DC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 12V 5A
EDA / CAD modellek
DPX60-48S12 modellek
Kategória
Feszültség - 1. kimenet
12V
Max. kimeneti áram
5A
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
60W
Hatásfok
85%
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Méretek
4,92" H. x 0,96" Sz. x 2,27" M. (125,0mm x 24,5mm x 57,6mm)
Bemeneti DC feszültség (min.)
36V
Bemeneti DC feszültség (max.)
75V