DPX60-24S05
DigiKey raktári szám
285-DPX60-24S05-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DPX60-24S05
Leírás
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 5V 60W
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
DC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 5V 12A
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DPX60-24S05 modellek
Kategória
Feszültség - 1. kimenet
5V
Gyártó
TDK-Lambda
Max. kimeneti áram
12A
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
60W
Csomagolás
Ömlesztve
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
85%
Bemenet típusa
DC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Kimenetek száma
1
Méretek
4,92" H. x 0,96" Sz. x 2,27" M. (125,0mm x 24,5mm x 57,6mm)
Bemeneti DC feszültség (min.)
18V
Tanúsítvány
CE
Bemeneti DC feszültség (max.)
36V