DPX40-24WS15
DigiKey raktári szám
285-DPX40-24WS15-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DPX40-24WS15
Leírás
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 15V 40W
Részletes leírás
DC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 15V 2,67A
EDA / CAD modellek
DPX40-24WS15 modellek
Kategória
Feszültség - 1. kimenet
15V
Max. kimeneti áram
2,67A
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
40W
Hatásfok
85%
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Kimenetek száma
1
Méretek
4,92" H. x 0,96" Sz. x 2,27" M. (125,0mm x 24,5mm x 57,6mm)
Bemeneti DC feszültség (min.)
9,5V
Bemeneti DC feszültség (max.)
36V