DPX4024WS12
DPX4024WS12
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
DPX40-24WS12
DigiKey raktári szám
285-DPX40-24WS12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DPX40-24WS12
Leírás
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 40W
Részletes leírás
DC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 12V 3,33A
EDA / CAD modellek
DPX40-24WS12 modellek
Kategória
Feszültség - 1. kimenet
12V
Max. kimeneti áram
3,33A
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
40W
Hatásfok
85%
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Kimenetek száma
1
Méretek
4,92" H. x 0,96" Sz. x 2,27" M. (125,0mm x 24,5mm x 57,6mm)
Bemeneti DC feszültség (min.)
9,5V
Bemeneti DC feszültség (max.)
36V