DPX40-24WD12
DigiKey raktári szám
285-DPX40-24WD12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DPX40-24WD12
Leírás
DC/DC DIN RAIL SUPPLY +/-12V 40W
Részletes leírás
DC DIN sínre szerelhető tápegység 2 Kimenet 12V -12V 1,667A, 1,667A
EDA / CAD modellek
DPX40-24WD12 modellek
Kategória
Feszültség - 2. kimenet
-12V
Max. kimeneti áram
1,667A, 1,667A
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
40W
Hatásfok
85%
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Kimenetek száma
2
Méretek
4,92" H. x 0,96" Sz. x 2,27" M. (125,0mm x 24,5mm x 57,6mm)
Bemeneti DC feszültség (min.)
9,5V
Bemeneti DC feszültség (max.)
36V
Alap típusszám
Feszültség - 1. kimenet
12V