DPX40-12T0515
DigiKey raktári szám
285-DPX40-12T0515-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DPX40-12T0515
Leírás
DC/DC DIN RAIL SUP 5V +/-15V 40W
Részletes leírás
DC DIN sínre szerelhető tápegység 3 Kimenet 5V 15V -15V 6A, 300mA, 300mA
EDA / CAD modellek
DPX40-12T0515 modellek
Kategória
Feszültség - 2. kimenet
15V
Gyártó
TDK-Lambda
Feszültség - 3. kimenet
-15V
Sorozat
Max. kimeneti áram
6A, 300mA, 300mA
Teljesítmény (Watt)
40W
Hatásfok
85%
Kimenetek száma
3
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Bemeneti DC feszültség (min.)
9,5V
Méretek
4,92" H. x 0,96" Sz. x 2,27" M. (125,0mm x 24,5mm x 57,6mm)
Bemeneti DC feszültség (max.)
18V
Feszültség - 1. kimenet
5V