DPX40-12T0512
DigiKey raktári szám
285-DPX40-12T0512-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DPX40-12T0512
Leírás
DC/DC DIN RAIL SUP 5V +/-12V 40W
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
DC DIN sínre szerelhető tápegység 3 Kimenet 5V 12V -12V 6A, 400mA, 400mA
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DPX40-12T0512 modellek
Kategória
Feszültség - 2. kimenet
12V
Gyártó
TDK-Lambda
Feszültség - 3. kimenet
-12V
Sorozat
Max. kimeneti áram
6A, 400mA, 400mA
Csomagolás
Ömlesztve
Teljesítmény (Watt)
40W
Alkatrész státusza
Aktív
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Bemenet típusa
DC
Hatásfok
85%
Kimenetek száma
3
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Bemeneti DC feszültség (min.)
9,5V
Méretek
4,92" H. x 0,96" Sz. x 2,27" M. (125,0mm x 24,5mm x 57,6mm)
Bemeneti DC feszültség (max.)
18V
Tanúsítvány
CE
Feszültség - 1. kimenet
5V