DPP480-24-3
DigiKey raktári szám
285-1935-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DPP480-24-3
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 20A
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DPP480-24-3 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
480W
Gyártó
TDK-Lambda
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
90%
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 71°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemenet típusa
AC
Tulajdonságok
állítható kimenet, terhelésmegosztás
Kimenetek száma
1
Méretek
4,68" H. x 5,91" Sz. x 4,88" M. (118,9mm x 150,1mm x 124,0mm)
Bemeneti AC feszültség
340 ~ 575VAC (3 fázis)
Tanúsítvány
CE
Feszültség - 1. kimenet
24V
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
20A