DPP480-24-1 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 20A
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
DPP480-24-1
DigiKey raktári szám
285-DPP480-24-1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DPP480-24-1
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 480W
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DPP480-24-1 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
480W
Gyártó
TDK-Lambda
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
89%
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 71°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemenet típusa
AC
Tulajdonságok
állítható kimenet, terhelésmegosztás, univerzális bemenet
Kimenetek száma
1
Méretek
4,57" H. x 6,89" Sz. x 4,92" M. (116,0mm x 175,0mm x 125,0mm)
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 132VAC, 176 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CE
Feszültség - 1. kimenet
24V
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
20A