DLP100-24-1/E elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
MFR Recommended
TDK-Lambda
Raktáron: 0
Adatlap
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 4,1A
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
DLP100-24-1/E
DigiKey raktári szám
285-DLP100-24-1/E-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DLP100-24-1/E
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 100W
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Teljesítmény (Watt)
100W
Gyártó
TDK-Lambda
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Ömlesztve
Hatásfok
85%
Üzemi hőmérséklet
-10°C ~ 60°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemenet típusa
AC
Tulajdonságok
állítható kimenet, univerzális bemenet
Kimenetek száma
1
Méretek
4,33" H. x 2,36" Sz. x 3,82" M. (110,0mm x 60,0mm x 97,0mm)
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 132VAC, 170 ~ 265VAC
Tanúsítvány
CE
Feszültség - 1. kimenet
24V
Alap típusszám
Max. kimeneti áram
4,1A