DDA500N-D2PP-1205-001
DigiKey raktári szám
285-DDA500N-D2PP-1205-001-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DDA500N-D2PP-1205-001
Leírás
DC/DC DIN RAIL SUP 12V 5V 500W
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
DC DIN sínre szerelhető tápegység 2 Kimenet 12V 5V 20A, 20A
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DDA500N-D2PP-1205-001 modellek
Kategória
Feszültség - 2. kimenet
5V
Gyártó
TDK-Lambda
Max. kimeneti áram
20A, 20A
Sorozat
Teljesítmény (Watt)
500W
Csomagolás
Doboz
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
95%
Bemenet típusa
DC
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C
Kimenetek száma
2
Tulajdonságok
állítható kimenet, távoli BE/KI, távoli érzékelés
Bemeneti DC feszültség (min.)
9V
Méretek
4,53" H. x 1,44" Sz. x 4,86" M. (115,1mm x 36,6mm x 123,4mm)
Bemeneti DC feszültség (max.)
53V
Tanúsítvány
CE
Feszültség - 1. kimenet
12V