D1SE480-24-A4
DigiKey raktári szám
285-D1SE480-24-A4-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
D1SE480-24-A4
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 480W
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC vagy DC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 20A
Kategória
Max. kimeneti áram
20A
Gyártó
TDK-Lambda
Teljesítmény (Watt)
480W
Sorozat
Szigetelési feszültség
5 kV
Csomagolás
Ömlesztve
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), laboratórium
Alkatrész státusza
Aktív
Hatásfok
95,1%
Bemenet típusa
AC vagy DC
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Kimenetek száma
1
Tulajdonságok
IP20, univerzális bemenet
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 264VAC
Méretek
5,09" H. x 2,36" Sz. x 4,92" M. (129,3mm x 59,9mm x 125,0mm)
Bemeneti DC feszültség (min.)
110V
Tanúsítvány
BIS, CE, UKCA
Bemeneti DC feszültség (max.)
250V
Szabvány azonosító
61010-1; 62368-1
Feszültség - 1. kimenet
24V