D1SE120-24-A4
DigiKey raktári szám
285-D1SE120-24-A4-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
D1SE120-24-A4
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 120W
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC vagy DC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 5A
Kategória
Max. kimeneti áram
5A
Teljesítmény (Watt)
120W
Sorozat
Szigetelési feszültség
5 kV
Hatásfok
92%
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 264VAC
Méretek
4,34" H. x 1,50" Sz. x 4,92" M. (110,2mm x 38,1mm x 125,0mm)
Bemeneti DC feszültség (min.)
110V
Bemeneti DC feszültség (max.)
250V
Feszültség - 1. kimenet
24V