CUS800M-24
DigiKey raktári szám
285-CUS800M-24-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CUS800M-24
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 802W
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 85 ~ 265VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
CUS800M-24 modellek
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
94%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Méretek
6,71" H. x 3,35" Sz. x 1,67" M. (170,5mm x 85,0mm x 42,5mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Feszültség - 1. kimenet
24V
Áram - 1. kimenet
33.4 A