CUS600M1-12
DigiKey raktári szám
285-CUS600M1-12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CUS600M1-12
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 401W
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 85 ~ 265VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CUS600M1-12 modellek
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
96%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
univerzális bemenet
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
5,00" H. x 3,00" Sz. x 1,46" M. (127,0mm x 76,2mm x 37,1mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Tanúsítvány
CE, cURus, TUV
Feszültség - 1. kimenet
12V
Szabvány azonosító
60601-1; 60950-1; 62368-1
Áram - 1. kimenet
33.4 A