CUS600M-48/EF
DigiKey raktári szám
285-CUS600M-48/EF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CUS600M-48/EF
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 403W
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 85 ~ 265VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
CUS600M-48/EF modellek
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
96%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
állítható kimenet, távoli BE/KI, távoli érzékelés, készenléti kimenet, univerzális bemenet
Típus
zárt
Méretek
6,18" H. x 3,35" Sz. x 1,67" M. (157,0mm x 85,0mm x 42,5mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 265VAC
Feszültség - 1. kimenet
48V
Szabvány azonosító
60601-1; 60950-1; 62368-1
Áram - 1. kimenet
8.4 A